




Багатофункціональний, практичний та компактний ручний ліхтарик з червоним світлодіодом на вбудовоному акумуляторі 18650. Особливо актуальний зараз.
Ліхтарик оснащений оптичним зумом, що дозволяє фокусувати промінь світла в залежності від ваших потреб.
Акумулятор вбудований.
Також можна використовувати як велосипедну фару за допомогою спеціального кріплення, у разі його відсутності є можливість придбати у нас.
Три режими роботи: 1) Повний (100%); 2) Середній (50%); 3) Швидке миготіння.
Для чого потрібен червоне світло в ліхтарі?
Червоне світло не виявляється тепловізором.
Червоні світлодіоди набагато енергоефективніше ніж звичайні. І при однаковому рівні освітлення, батарейки сідатимуть набагато повільніше.
Червоний фільтр дозволяє зберегти здатність ока розрізняти деталі місцевості, в сутінках не збиває режим "нічного зору" людини.
Комахи ігнорують червоне світло ліхтаря, а ось на біле світло миттю злітаються комарі та мошка.
Червоне світло не турбує багатьох тварин. Тому його часто використовують на сафарі для спостереження за нічним життям або при полюванні.
Під час заряджання звертайте увагу на індикатор, який у зарядженому стані змінить колір із червоного на зелений (синій), щоб запобігти перезаряду акумулятора!
Комплектація:
- ліхтарик
- кабель для заряджання MicroUSB
- коробка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Balog |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 800 мАг |
| Вага | 71 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Дальність світлового променя | 50 м |
| Довжина | 112 мм |
| Колір | Червоний |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий, Вбудований акумулятор, Індикатор заряду, Пилостійкий, Протиударний, Оптичний зум |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Режими роботи ліхтаря | Середній, Миготливий, Максимальний |
| Світловий потік | 300 лм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Type-C, USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи | 1 годин |
| Акумулятор | Вбудований |
| Кількість елементів живлення | 1 акумулятор 18650 |
| Колір світіння | Червоний |
| Механізм фокусування | Висувний |
| Тип діода | 3W LED CHIP High Power Red 620-625nm |
- Ціна: 265 ₴






