



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж-метелик (балісонг) — стильний складний ніж із поворотною рукояткою, який відкривається ефектним обертанням. Підходить для тренувань трюків, розвитку дрібної моторики, колекціонування або повсякденного використання. Завдяки ергономічній конструкції добре лежить у руці та забезпечує плавний хід механізму, поєднує компактність, функціональність та стильний дизайн. Завдяки складній конструкції зручно транспортується та займає мінімум місця. Металева рукоятка, ергономічної форми, забезпечує комфортний хват.
Цей ніж не є холодною зброєю.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 110 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина ножа | 220 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина у складеному стані | 13 см |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ніж | метелик,452,16, 229,230,225,133,114 |
- Ціна: 205 ₴

