




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний ніж із ергономічним руків’ям та міцним металевим клинком автоматичного відкривання. Клинок, виконаний із нержавіючої сталі, підходить для повсякденного використання, туризму, кемпінгу та активного відпочинку. Компактні розміри дозволяють носити його в кишені, не відчуваючи незручностей.
Характеристики:
- Тип: складаний ніж
- Клинок: нержавіюча сталь
- Матеріал руків’я: метал, дерево
Комплектація: ніж, захисний чохол
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 110 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина ножа | 210 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.5 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал піхов | Тканина |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 0.12 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 18 мм |
- Ціна: 275 ₴

