




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний ніж із ергономічним руків’ям та міцним металевим клинком напівавтоматичного відкривання. Клинок, виконаний із вуглецевої легованої сталі, підходить для повсякденного використання, туризму, кемпінгу та активного відпочинку. Ніж оснащений кліпсою, за допомогою якої його можна закріпити на поясі. Компактні розміри дозволяють носити його в кишені, не відчуваючи незручностей.
Характеристики:
- Тип: складаний ніж
- Клинок: нержавіюча сталь з напиленням
- Матеріал руків’я: метал
- Фіксація клинка: замок (liner lock / axis-type, залежно від партії)
- Додатково: кліпса для кишені
Комплектація: ніж, фірмова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strider |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 120 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина ножа | 210 мм |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.5 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 5Cr13Mov |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Особливості | Металева кліпса |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 0.12 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 84 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
- Ціна: 445 ₴



