




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний ніж із ергономічним руків’ям та міцним металевим клинком напівавтоматичного відкривання. Клинок, виконаний із вуглецевої легованої сталі, підходить для повсякденного використання, туризму, кемпінгу та активного відпочинку. Ніж оснащений кліпсою, за допомогою якої його можна закріпити на поясі. Компактні розміри дозволяють носити його в кишені, не відчуваючи незручностей.
Характеристики:
- Тип: складаний ніж
- Клинок: нержавіюча сталь з напиленням
- Матеріал руків’я: композит / текстурований пластик
- Фіксація клинка: замок (liner lock / axis-type, залежно від партії)
- Додатково: кліпса для кишені
Комплектація: ніж, фірмова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Browning |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | 5Cr13Mov |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Довжина ножа | 210 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.5 см |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Вага ножа | 180 г |
| Особливості | Металева кліпса |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
- Ціна: 495 ₴






