




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник LED, у формі миловидної сови, на сонячній батареї з датчиком світла для зовнішнього декоративного освітлення з приємним теплим підсвічуванням наповнить простір казковою амтосферою.
Світильник абсолютно автономний! Оснащений батареєю для акумулювання енергії, отриманої від сонячної панелі, також є датчик світла, завдяки якому у світлий час доби відбувається зарядка а з настанням темряви вмикається світло. Його зручно встановлювати біля сходів, на стовпах паркану, по периметру будинку, поруч із вхідним дверцятами та інших місцях. По можливості розташовувати таким чином, щоб забезпечити максимальне потрапляння сонячного світла в денний час.
Характеристики:
- Матеріал: пластик.
- Джерело живлення: акумулятор / сонячна батарея
- Колір освітлення: білий
- Джерело світла: світлодіод
- Акумуляторна батарея Ni-MH (1.2V - 600 mAh).
- Вологозахист: IP 55
- Датчик освітлення
- Час освітлення при повному заряді акумулятора: до 6 годин
- Розмір сови: 14 x 6.5 x 8 см

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Застосування освітлення | Для освітлення терас та балконів, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення садових доріжок, Для підсвічування дерев та рослин, Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для освітлення вулиць, парків |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна гамма | Теплий білий |
| Колірна температура | 2700К |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб освітлення | Приховане підсвічування |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Розміри | |
| Висота | 42 см |
| Довжина | 15.5 см |
| Ширина | 8 см |
- Ціна: 365 ₴






