




Ліхтар K11-Red
Являє собою компактний однорежимний ручний ліхтарик з червоним світлом особливо актуальний зараз.
Ліхтарик обладнаний висувною лізною за допомогою якої можна змінювати кут розсіювання.
Корпус виготовлений з анодованого алюмінію, завдяки чому він легкий і досить міцний, завдяки невеликим розмірам поміститься в будь-яку кишеню, без жодних незручностей.
Для чого потрібен червоне світло в ліхтарі?
Червоне світло не виявляється тепловізором.
Червоні світлодіоди набагато енергоефективніше ніж звичайні. І при однаковому рівні освітлення, батарейки сідатимуть набагато повільніше.
Червоний фільтр дозволяє зберегти здатність ока розрізняти деталі місцевості, в сутінках не збиває режим "нічного зору" людини.
Працює від від 1 батарейки типу AA (у комплекті) або від 1 акумулятора 14500 (не входять до комплекту).
Комплектація: ліхтар,
пакувальна коробка.
Батарейка в подарунок.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Balog |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 120 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Дальність світлового променя | 50 м |
| Довжина | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий, Оптичний зум |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний |
| Світловий потік | 300 лм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки, Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Акумулятор | Знімний |
| Колір світіння | Червоний |
| Механізм фокусування | Висувний |
| Тип діода | 3W LED CHIP High Power Red 620-625nm |
- Ціна: 275 ₴



