


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор Rablex, з ємністю 3400mAh, призначена для багаторазового використання в різних освітлювальних приладах (ручних, налобних, підствольних, велосипедних ліхтарях, лазерних указках, автономних освітлювальних приладах (прожекторах, садових світильниках), настільних лампах) та багатьох інших галузях.
Тип - Акумулятор
Типорозмір - 18650
Тип акумулятора - Li-ion
Ємність акумулятора біля 3400 (мА/год)
Напруга - 3.7V

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rablex |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 3400 мА/год |
| Напруга | 3.7 В |
| Наявність плати захисту | Без защиты |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип виводів | Button Top (выпуклый плюс) |
| Типорозмір | 18650 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 г |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 295 ₴

